Psycholog online

Psycholog online – czemu nie? Mieszkasz za granicą lub daleko od miasta? Być może choroba utrudnia Ci wyjście z domu? W takich przypadkach spotkania online mogą być dobrym sposobem na skorzystanie z usług psychologicznych.

Jeśli nie jesteś w stanie umówić się z nami w Krakowie, jesteśmy gotowe do kontaktu online, za pośrednictwem Skype’a. W tej formie udzielanym pomocy i wsparcia, prowadzimy także konsultacje i doradztwo.

Chcąc umówić się z nami na psychologiczne spotkanie online:

  • Napisz do nas mejla (możesz w tym celu wykorzystać formularz kontaktowy lub odezwać się bezpośrednio do jednej z nas) z propozycją terminów (najlepiej kilku).
  • W mejlu postaraj się określić swoje potrzeby – Czy potrzebujesz pomocy, wsparcia, czy raczej konsultacji, doradztwa? Na jaki temat?
  • Przed właściwym spotkaniem możemy umówić się na kilkuminutową rozmowę wstępną. Taka rozmowa pozwoli Ci, bez ponoszenia kosztów, sprawdzić, jak czujesz się w kontakcie z nami, czy masz ochotę skorzystać z naszych usług. Jeśli chcesz którąś z nas w taki sposób przetestować, prosimy - napisz o tym w mejlu.

Określenie Twoich potrzeb nie jest konieczne, jednak przyśpieszy zajęcie się ważną dla Ciebie sprawą podczas spotkania na żywo. Specjalizujemy się w różnych psychologicznych obszarach, a wiedząc co Cię do nas sprowadza, będziemy mogły wybrać tę z nas, z którą kontakt online będzie dla Ciebie bardziej użyteczny.

  • Na Twojego mejla odpiszemy możliwie szybko, proponując Ci konkretny termin spotkania.
  • W mejlu od nas otrzymasz numer konta z prośbą o wpłatę pieniędzy przed spotkaniem lub tuż po nim.

Prosimy, przygotuj się do spotkania technicznie:

  • Zapewnij sobie miejsce, w którym będziesz w trakcie spotkania sam/a, nikt nie będzie Ci przeszkadzał.
  • Upewnij się, że masz zainstalowanego i działającego Skype'a.
  • Sprawdź czy masz sprawny mikrofon i głośniki, ewentualnie odpowiednie słuchawki.
  • Chciałybyśmy Cię widzieć (i żebyś Ty widział/a nas/mnie), więc dobrze byłoby, gdybyś miał/a sprzęt z kamerą internetową.

Spotkania online trwają 50 minut i kosztują 80 złotych. Jeśli ta kwota jest dla Ciebie zbyt wysoka, możesz z nami negocjować.

Różnie w życiu bywa, dlatego spotkanie możesz swobodnie odwołać lub przełożyć do 24 godzin przed umówionym terminem. Po tym czasie oczekujemy zapłaty za spotkanie, nawet jeśli się na nim nie zjawisz - staramy się dobrze gospodarować czasem, a w umówionym terminie będziemy na Ciebie czekać, odkładając na bok inne sprawy.

 

Czujesz - sądzisz, że możemy coś dla Ciebie zrobić?

Bądźmy w kontakcie!