Ceny i miejsca

kingaania

Działamy w Krakowie, pod Wieliczką i online. Od września 2017 roku będziemy praktykowały we własnym gabinecie zlokalizowanym w Krakowie, na Ruczaju, przy ul. Szwai. Póki co umawiamy się w Jankówce w okolicach Wieliczki, w wynajmowanych w Krakowie gabinetach (zwykle na Dębnikach lub na Kazimierzu) lub w przestrzeni internetowej, za pośrednictwem Skype'a, umożliwiającego wzajemne słyszenie się i widzenie.

Oto cennik naszych podstawowych usług, związanych z konsultacjami i doradztwem, pomocą i wsparciem oraz psychoterapią (niezależnie od formy - "w realu" czy online):

  • Spotkanie indywidualne - 100 PLN / 50 minut
  • Spotkanie dla par - 150 PLN / 80 minut

Specyfikacja i cennik naszych pozostałych usług są następujące:

  • Na spotkania diagnostyczne umawiamy się wyłącznie "w realu", cena takich spotkań wynosi 100 PLN / 50 minut, a sporządzenie opinii psychologicznej na piśmie kosztuje od 100 do 300 PLN.
  • Praktykujemy wizyty domowe w okolicach Krakowa i Wieliczki (zapewniające konsultacje lub doradztwo, pomoc lub wsparcie, psychoterapię bądź diagnostykę). Ich cena - 150 do 200 PLN - uwzględnia koszt naszego dojazdu.
  • Naszą wyjątkową ofertą są spotkania dla par prowadzone przez parę - nasze dwie głowy i dwa serca potrafią ogarnąć więcej niż jedna psychoterapeutka. Jeśli masz kłopoty w związku, na którym Ci zależy, spotkaj się z nami obiema - razem, w czwórkę, mamy większe szanse znalezienia rozwiązań niż w trójkę lub dwójkę. Cena takich spotkań wynosi 220 PLN / 80 minut.
  • Miejsca i ceny warsztatów i szkoleń ustalamy indywidualnie, w zależności od oczekiwań i wymagań konkretnej grupy. Punktem wyjścia do negocjacji jest dla nas 200 złotych za godzinę lekcyjną (45 minut).

Jeśli masz stosunkowo prosty problem, typu: "Co mógłbym odpowiedzieć szefowi, który..." albo "Jak  mogłabym zachować się w tej nietypowej sytuacji"?, do jego rozwiązania może wystarczyć jedno spotkanie. W wielu przypadkach koniecznych jest od kilku do nawet kilkudziesięciu spotkań, w zależności od zakresu problemów. Jeśli zgłosisz się do nas z trudnością, która doskwiera Ci od dłuższego czasu - prosimy, przygotuj się na większą ilość spotkań (możemy ją wstępnie określić po pierwszej rozmowie) i intensywną własną pracę. Problem, który narastał przez wiele lat, może wymagać więcej niż kilku tygodni wspólnej pracy - bo na, trwające godzinę spotkania, umawiamy się zwykle co tydzień. Co więcej, jego rozwiązanie będzie przypuszczalnie wymagało od Ciebie uwagi i zaangażowania także poza naszymi spotkaniami. Prosimy - nie zniechęcaj się tym. Zrobimy wszystko, żeby wesprzeć Cię w znalezieniu korzystnych dla Ciebie rozwiązań, w najkrótszym możliwym czasie i najbardziej komfortowej dla Ciebie formie.

Umawiając się z Tobą na spotkanie, rezerwujemy swój czas tylko dla Ciebie, często też wynajmujemy gabinet i do niego jedziemy. Dlatego, jeśli z jakichś względów chcesz spotkanie odwołać, postaraj się to zrobić do 24 godzin przed umówionym z nami terminem. Jeśli odwołasz spotkanie w ciągu 24 godzin przed nim, nie zjawisz się na nim bez uprzedniego odwołania albo się spóźnisz, oczekujemy za nie pełnej zapłaty.

Płatności najchętniej przyjmujemy przelewem na konto:

Integralnie.pl

52 1910 1048 2640 5699 9905 0001

Dla przelewów zagranicznych:

IBAN: PL52191010482640569999050001

SWIFT: DEUTPLPX

Lubimy zarabiać na swojej pracy, jednak staramy się nie robić z pieniędzy problemu. Jeśli finansowe koszty miałyby być dla Ciebie przeszkodą w skorzystaniu z naszych usług – negocjuj, z nami i sobą. Jesteśmy otwarte na różne możliwości.

Przed skorzystaniem z naszych usług polecamy Ci zapoznanie się z metodami i standardami naszej pracy. Nasze kompetencje możesz sprawdzić przeglądając nasze CV, dostępne tutaj.

Czujesz - sądzisz, że możemy coś dla Ciebie zrobić?

Bądźmy w kontakcie!