Cennik

kingaania

Współpracujemy online, zwykle używamy Skype'a. Cennik naszych usług jest następujący:

  • Indywidualne spotkanie terapeutyczne lub konsultacyjne w ramach cyklu spotkań - od 250 do 300 PLN / 50 minut.
  • Pojedyncza konsultacja - 300 PLN / 50 minut albo 400 PLN / 90 minut.
  • Konsultacja lub psychoterapia pary lub rodziny prowadzona w ramach cyklu spotkań - 400 PLN / 80 minut.
  • Pojedyncza konsultacja pary lub rodziny - 450 PLN / 80 minut.
  • Spotkanie diagnostyczne - 300 PLN / 50 minut albo 400 PLN / 90 minut.
  • Sporządzenie opinii psychologicznej na piśmie - od 500 do 1000 PLN.
  • Warsztaty - ich cena waha się zależnie od miejsca, tematyki, oczekiwań i wymagań konkretnej grupy. Punktem wyjścia do negocjacji jest dla nas 600 PLN / 45 minut.
  • Współpraca z firmami / organizacjami (doradztwo, wsparcie w budowaniu zespołu lub rozwiązywaniu konfliktu, warsztaty integracyjne lub rozwojowe itp.) - od 600 PLN / 45 minut.

Jeśli masz jasno zdefiniowany problem typu: "Którą ofertę pracy wybrać?", "Czy zdecydować się na ten związek?" albo "Jak zachować się w tej nietypowej sytuacji"?, do jego rozwiązania może wystarczyć jedno spotkanie konsultacyjne, doradcze lub coachingowe. W innych przypadkach koniecznych bywa od kilku do nawet kilkudziesięciu sesji, w zależności od zakresu problemów.

Jeśli zgłosisz się do nas z trudnością, która doskwiera Ci od dłuższego czasu, przygotuj się na większą ilość spotkań psychoterapeutycznych (możemy ją wstępnie określić po pierwszej rozmowie) i intensywną własną pracę. Problem, który narastał przez wiele lat, rzadko da się rozwiązać w ciągu jednej lub kilku sesji. Poradzenie sobie z nim będzie od Ciebie wymagało uwagi i zaangażowania także poza naszymi spotkaniami. Prosimy - nie zniechęcaj się tym. Zrobimy wszystko, żeby wesprzeć Cię w znalezieniu korzystnych dla Ciebie rozwiązań, w najkrótszym możliwym czasie i najbardziej wygodnej dla Ciebie formie.

Specjalizujemy się zarówno w rozwiązywaniu długotrwałych psychicznych problemów, któremu służy psychoterapia, jak i w znajdowaniu środków zaradczych na doraźne trudności oraz podnoszeniu jakości życia. Jeśli czujesz się dobrze, jednak chciał(a)byś doświadczać życia pełniej, szczęśliwiej - skorzystaj z cyklu konsultacyjnego "Proste sposoby - na szczęście!". Cykl ten, oparty na naszej idei integralnej psychologii pozytywnej, pozwoli Ci na poznanie i przećwiczenie prostych technik pracy z umysłem, których stosowanie zbuduje lub pogłębi i utrwali Twoją radość z życia - co wpłynie pozytywnie na Twoje relacje, stosunek do pracy, umiejętność odpoczywania itd.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz psychologicznego wsparcia, jednak nie jesteś pewna/y, co możemy dla Ciebie zrobić - umów się z nami na pierwsze spotkanie. W jego trakcie pomożemy Ci określić Twoje potrzeby bądź cele i wspólnie zdecydujemy o dalszej współpracy, ewentualnie wskażemy Ci innego specjalistę. Pamiętaj, że przed pierwszym spotkaniem możesz nas sprawdzić umawiając się na darmową, 15-minutową rozmowę telefoniczną lub na Skypie.     

Ustalając z Tobą spotkanie, rezerwujemy czas tylko dla Ciebie, przygotowujemy się, jedziemy do gabinetu. Dlatego, jeśli z jakichś względów chcesz spotkanie odwołać, postaraj się to zrobić do 24 godzin przed umówionym terminem. Jeśli odwołasz spotkanie w ciągu 24 godzin przed nim, nie zjawisz się na nim albo się spóźnisz, będziemy oczekiwały za nie pełnej zapłaty.

Płatności najchętniej przyjmujemy przelewem na konto:

Integralnie.pl

52 1910 1048 2640 5699 9905 0001

Dla przelewów zagranicznych:

IBAN: PL52191010482640569999050001

SWIFT: DEUTPLPX

Przed skorzystaniem z naszych usług polecamy Ci zapoznanie się z metodami i standardami naszej pracy. Nasze kompetencje możesz sprawdzić w zakładce O nas.

Czujesz - sądzisz, że możemy coś dla Ciebie zrobić?

Bądźmy w kontakcie!