Psycholog online

Konsultacje psychologiczne, coaching lub psychoterapia online – czemu nie? Mieszkasz za granicą lub daleko od miasta? Być może choroba utrudnia Ci wyjście z domu? W takich przypadkach spotkania online mogą być dobrym sposobem na skorzystanie z usług psychologicznych. Badania przeprowadzone w krajach skandynawskich wykazały, że spotkania psychoterapeutyczne odbywające się w przestrzeni internetowej są równie skuteczne jak te tradycyjne, "w realu".

A może po prostu wiesz, że chcesz skorzystać z właśnie naszej wiedzy i umiejętności, na przykład dlatego, że czytałaś/eś nasze teksty? Jeśli z jakichś względów nie możesz umówić się z nami w gabinecie w Krakowie, jesteśmy gotowe na kontakt za pośrednictwem Skype’a.

Chcąc umówić się z nami na spotkanie online:

  • Napisz do nas mejla (możesz wykorzystać formularz kontaktowy lub odezwać się bezpośrednio do jednej z nas) z propozycją terminów (najlepiej kilku).
  • W mejlu postaraj się określić swoje potrzeby – czy poszukujesz doraźnego wsparcia, coachingu, konsultacji w konkretnej sprawie, psychoterapii? Określenie potrzeb przyśpieszy zajęcie się ważną dla Ciebie sprawą w trakcie spotkania, nie jest jednak konieczne. Jeśli nie jesteś pewny/a, co możemy dla Ciebie zrobić - po prostu się z nami umów, pomożemy Ci określić Twoje potrzeby lub cele, zwykle robimy to w trakcie pierwszej sesji.
  • Przed właściwym spotkaniem możemy umówić się na darmową, 15-minutową rozmowę wstępną. Taka rozmowa pozwoli Ci, bez ponoszenia kosztów, przekonać się, jak czujesz się w kontakcie z nami, czy masz ochotę skorzystać z naszych usług. Jeśli chcesz którąś z nas w taki sposób sprawdzić, prosimy - napisz o tym w mejlu.

Na Twojego mejla odpiszemy możliwie szybko, proponując Ci konkretny termin.

Prosimy, przygotuj się do spotkania technicznie:

  • Zapewnij sobie miejsce, w którym będziesz w trakcie spotkania sam/a, nikt nie będzie Ci przeszkadzał.
  • Upewnij się, że masz zainstalowanego i działającego Skype'a.
  • Sprawdź czy masz sprawny mikrofon i głośniki, ewentualnie odpowiednie słuchawki.
  • Chciałybyśmy Cię widzieć, z wzajemnością, więc dobrze byłoby, gdybyś dysponował/a kamerą internetową.

Online spotykamy się indywidualnie i z parami. Cennik i czas trwania takich spotkań jest taki sam, jak sesji "w realu" - prosimy, zapoznaj się z nim.

Formą płatności za spotkanie jest przelew na konto, oto dane:

Integralnie.pl

52 1910 1048 2640 5699 9905 0001

Dla przelewów zagranicznych:

IBAN: PL52191010482640569999050001

SWIFT: DEUTPLPX

Jeśli mieszkasz za granicą i przelew na polskie konto jest dla Ciebie kłopotliwy, możemy umówić się na opłacanie kilku spotkań na raz.

Różnie w życiu bywa, dlatego spotkanie możesz swobodnie odwołać lub przełożyć do 24 godzin przed umówionym terminem. Po tym czasie oczekujemy zapłaty, nawet jeśli się na sesji nie zjawisz - staramy się dobrze gospodarować czasem, a w umówionym terminie będziemy na Ciebie czekać, odkładając na bok inne sprawy.

 

Czujesz - sądzisz, że możemy coś dla Ciebie zrobić?

Bądźmy w kontakcie!