Kto stoi za integralnie.pl?

Jesteśmy psycholożkami, konsultantkami i psychoterapeutkami. Pomagamy rozwiązywać problemy, osiągać życiowe zadowolenie i odzyskiwać psychiczną równowagę. Ekspercka wiedza na temat ludzkiego umysłu, doświadczenie konsultacyjno-terapeutyczne oraz znajomość licznych zręcznych sposobów pracy psychologicznej pozwalają nam oferować szeroki zakres usług, które realizujemy online oraz w naszym gabinecie w Krakowie.

Psychologia jest żywo rozwijającą się nauką, której owocne praktykowanie wymaga ciągłego i krytycznego śledzenia nowości. Przez kilkanaście ostatnich lat gromadziłyśmy psychologiczną wiedzę, robiąc doktoraty, prowadząc badania i wykładając na uczelniach. Zafascynowane możliwościami przekraczania osobistych trudności i ludzkiego rozwoju, wykorzystujemy nasze wytrenowane na uniwersytetach umysły do odsiewania "ziaren od plew". Odróżniamy metody faktycznie pomagające w rozwiązywaniu problemów, wspierające osiąganie życiowego zadowolenia i rozwój, od metod, które są chwilowymi, pseudo-psychologicznymi modami lub rodzajem szarlatanerii.

Praktykę psychologiczną rozpoczęłyśmy kilka lat temu, po ukończeniu Programu Pomocy Psychologicznej w nurcie Gestalt, który dał nam podstawowe uprawnienia do pracy z osobami potrzebującymi wsparcia. Każda z nas ma na koncie dodatkowe kursy, obie odbyłyśmy staże kliniczne. Obecnie jesteśmy w trakcie 4-letniego szkolenia z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, rozszerzającego nasze kompetencje psychoterapeutyczne.

Regularnie pisujemy do wiodących na polskim rynku czasopism psychologicznych - Poradnika Psychologicznego Polityki "Ja My Oni" oraz "Charakterów" - co sprawia, że możesz sprawdzić naszą wiedzę i kompetencje (lista artykułów w "Ja My Oni" Anny Tylikowskiejlista artykułów w "Ja My Oni" Kingi Tucholskiej).

Staramy się praktykować to, co badamy i czego uczymy – to, co uważamy za ważne – z pożytkiem nie tylko dla siebie. Wierzymy w codzienność, relacje i proste sposoby osiągania szczęścia. W rozwój, który może rozkwitać tu i teraz. Wierzymy w dbałość o całość, wyrażającą się w integralnej psychologii pozytywnej.

Dowiedz się więcej o naszej idei.

aniaAnna Tylikowska

Konsultuję, doradzam, wspieram, terapeutyzuję. Wykładam i szkolę.

Przyglądam się, dotykam, smakuję. Dziwię się, pytam, nasłuchuję. Kontestuję, sprawdzam, akceptuję.

Oddycham. Kocham stado, w którym żyję. Kocham słońce i księżyc. Ziemię i wodę. Wiatr i ciszę.

Zobacz moje CV.

 

kingaKinga Tucholska

Humanistka. Psycholożka. Wykładowczyni. Badaczka. Diagnosta. Konsultantka. Trenerka. Popularyzatorka. Współpracowniczka. Masażystka. Mediatorka. Twórczyni. Uczennica. Fascynatka. Partnerka. Członkini stada. Przyjaciółka. Wnuczka. Córka. Siostra. Ciocia. Sąsiadka. Kobieta. Człowiek. Istota żywa. To-Co-Jest.

Zobacz moje CV.

Czujesz - sądzisz, że możemy coś dla Ciebie zrobić?

Bądźmy w kontakcie!